Türkiye Cumhuriyeti

NATO Daimi Temsilciliği

Daimi Temsilcilik Tarihi ve Önceki Daimi Temsilcilerimiz

 
Tacan İldem
Büyükelçi
01.01.2007-01.01.2009
Haydar Berk
Büyükelçi, Daimi Temsilci
09.10.2009-01.10.2013
Mehmet Fatih Ceylan
Büyükelçi, Daimi Temsilci
19.02.2014-